Armbandsur Certina
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, mekaniskt urverk, vit urtvla, stavindex, centrumsekund, plexiglas, diameter ca 34 mm, fixoflexarmband i oädel metalll
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, gåvoinskription
463706
2017-05-22