Armbandsur Certina

Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, mekaniskt urverk, vit urtvla, stavindex, centrumsekund, plexiglas, diameter ca 34 mm, fixoflexarmband i oädel metalll

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, gåvoinskription

463706

2017-05-22