Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MASKER, 1 par, Sepik, Papua/Nya Guinea, skuret och bemålat trä, lera, vildsvinsbetar och kaurisnäckor, höjd 62cm vardera
Smärre skador, lagningar, 2 betar saknas
463720
2017-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här