Pfeiffer & Lowenstein servisdelar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PFEIFFER & LOWENSTEIN, servisdelar, 45 st, "Modern", Österrike 1901-1941, bestående av: 23 mattallrikar, 4 djupa fat, 11 förrättstallrikar, 3 uppläggningsfat, 2 uppläggningsskålar, 1 lockterrin, 1 lockterrin med tillhörande sked
Bruksslitage, enstaka fat med micronagg
463735
2017-05-22