Eduard Eiiralt träsnitt

Eduard Eiiralt träsnitt
Eduard Eiiralt träsnitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Träsnittets födelse", oramat träsnitt, signerad sam daterad 1936, bildmått ca 14,1X10,3 cm

463737

2017-05-24