Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDUARD WIIRALT (1898-1954): "Claude", oramat träsnitt, 1933, signerad och daterad i trycket 1936, ca 16,5x12 cm
Blad gulnat, kantskador, hål från häftstift i hörn
463738
2017-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här