Väggornament

Väggornament
Väggornament
Väggornament
Väggornament
Väggornament
Väggornament

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGORNAMENT, 6 st, Bali, 1900-talets andra hälft, träskuren delvis genombruten dekor, polykrom bemålning, höjd ca 14-18 cm

Slitage, delvis med bortfall

463739

2017-05-26