Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASKER, 4 st, 1900-talets andra hälft, Bali, träskuren delvis genombruten dekor, polykrom bemålning, ca 27-36 cm
Slitage, delvis med bortfall/skador
463743
2017-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här