Herman Neujd teckning

Herman Neujd teckning
Herman Neujd teckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMAN NEUJD (1872-1931): Ängel, "Gloria in exelsis Deo", signerad Neujd, blyerts/tusch, 30x22 cm

Skador, oramad

463746

2017-05-21