Teckningar mode

Teckningar mode
Teckningar mode
Teckningar mode
Teckningar mode
Teckningar mode
Teckningar mode
Teckningar mode
Teckningar mode

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TECKNINGAR 5 st, (1900), E Hällgren, Mela Broman, Hallgren, Per Lindroth (tillskriven), PJN Geiger (möjligen), tusch, akvarell, blyerts TRYCK, 5 st, Eva Schönberg, varierande mått

Oramade, fläckar, slitage

463751

2017-05-21