Teckningar mode
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TECKNINGAR 5 st, (1900), E Hällgren, Mela Broman, Hallgren, Per Lindroth (tillskriven), PJN Geiger (möjligen), tusch, akvarell, blyerts TRYCK, 5 st, Eva Schönberg, varierande mått
Oramade, fläckar, slitage
463751
2017-05-21