Teckningar 1900-tal

Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal
Teckningar 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

TECKNINGAR, (1900), 6 st, E Küsel, Paul Myrén, Gunnar Widholm (2), monogramisten GE-S, tusch, akvarell, varierande mått

Oramade

463755

2017-05-21