Göran Rydén oljemålning

Göran Rydén oljemålning
Göran Rydén oljemålning
Göran Rydén oljemålning
Göran Rydén oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN RYDÉN (född 1956): Figurkomposition, olja på duk, signerad och daterad a tergo Göran Ryden 89, ca 46x29 cm cm

463766

2017-05-23