Gösta von Hennigs akvarell

Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell
Gösta von Hennigs akvarell

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GÖSTA VON HENNIGS (1866-1941):"Parforee Ryttarinna", akvarell på papper, dubbelsignerad G.v.H 1927, á tergo blyertstecknat "Utställning Konstakademin oktober 1947", ca 43x52 cm

463774

2017-05-23