Säng Grange

Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRANGE, säng, 1900-talets andra hälft, bäddmått ca 160x200 cm, omonterad (skruv medföljer)

Slitage och repor, en lös kloss till stödskena medföljer

463776

2017-05-23