Jordi Bonas oljemålning
Closed
2017-05-23
463781
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
JORDI BONAS (1937): Formel 1, signerad Bonas, olja på duk, ca 56x74 cm