Mac Hamilton oljemålning

Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning
Mac Hamilton oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAC HAMILTON (född 1952): Motiv av kyrka, signerad a tergo Mac Hamilton, olja på duk, ca 75x66cm

463783

2017-05-23