Arkitektbord 1930/40-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
ARKITEKTBORD / RITBORD, Egelin & Nilsson, Stockholm, 1930/40-tal, stomme i trä och metall med vinklingsbar skiva och låda i sargen, skivans mått ca 130x95 cm, lös ritarm från Franz Kühlmann medföljer
Visst slitage
463787
2017-05-23