Arkitektbord 1930/40-tal

Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal
Arkitektbord 1930/40-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

ARKITEKTBORD / RITBORD, Egelin & Nilsson, Stockholm, 1930/40-tal, stomme i trä och metall med vinklingsbar skiva och låda i sargen, skivans mått ca 130x95 cm, lös ritarm från Franz Kühlmann medföljer

Visst slitage

463787

2017-05-23