Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Karl XII, olja på duk, ca 75x65 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
Dubblerad, bättringar, smärre färgbortfall
463816
2017-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här