Karl XII oljemålning

Karl XII oljemålning
Karl XII oljemålning
Karl XII oljemålning
Karl XII oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Karl XII, olja på duk, ca 75x65 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Dubblerad, bättringar, smärre färgbortfall

463816

2017-05-26