Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, nyrenässans, 1880-tal, 4 lådor, nyckelplåtar i trä, en låda bukig, ek och rotfanér, nyckel finns, höjd ca 101 samt 88 x 45 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
463820
2017-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här