Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, nyrenässans, 1880-tal, 4 lådor, nyckelplåtar i trä, en låda bukig, ek och rotfanér, nyckel finns, höjd ca 101 samt 88 x 45 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

463820

2017-05-23