Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANATOLY TIMOFEEVIC ZVEREV (1931-1986), abstrakt komposition, signerad A Zverev, olja på papper, bladstorlek 61x44
Skador i hörn
463827
2017-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här