Anatoly Timofeevic Zverev olja på papper

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANATOLY TIMOFEEVIC ZVEREV (1931-1986), abstrakt komposition, signerad A Zverev, olja på papper, bladstorlek 61x44

Skador i hörn

463827

2017-05-30