Verandagrupp rotting 4 dlr

Verandagrupp rotting 4 dlr
Verandagrupp rotting 4 dlr
Verandagrupp rotting 4 dlr
Verandagrupp rotting 4 dlr
Verandagrupp rotting 4 dlr
Verandagrupp rotting 4 dlr

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERANDAGRUPP, rotting, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: soffa, 1 par fåtöljer, bord, sitthöjd ca 50, mått bord ca höjd 50, diameter 67 cm

Bruksslitage, sits med fläckar

463855

2017-05-23