Andre Lhote studie

Andre Lhote studie
Andre Lhote studie
Andre Lhote studie
Andre Lhote studie

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

ANDRE LHOTE (1886-1962): Nakenstudie, signerad och daterad 25, krita, ca 35x14 cm

Veck, fläckar

463861

2017-05-23