Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUSMORSPALL, Nordiska Kompaniet, "Triva", 1900-talets mitt, centralfot i metall, rund sits med perstorpsbeläggning, höjd ca 60, diameter 34 cm
Bruksslitage, skador
463879
2017-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här