Pall NK

Pall NK
Pall NK
Pall NK
Pall NK

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUSMORSPALL, Nordiska Kompaniet, "Triva", 1900-talets mitt, centralfot i metall, rund sits med perstorpsbeläggning, höjd ca 60, diameter 34 cm

Bruksslitage, skador

463879

2017-05-23