Soffbord Butler´s tray
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
REPRODUX, soffbord, 1900-talets andra hälft, England, sk Butler´s tray, skiva samt underrede i massiv mahogny, mässingsgångjärn, brännstämplad Reprodux Made in England, höjd ca 55, 119x90 cm
463889
2017-05-23