Herman Steiner relief i skuren valnöt

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

HERMAN STEINER (1878-1963): Porträtt relief, signerad och daterad Herm Steiner 1926, skuren valnöt, 29x33 cm

Mindre ytskada

463894

2017-05-23