Skrivbordsstol
2017-05-23
463908
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORDSSTOL, industridesign, 1900-talets mitt, stål och teak, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage