Skrivbordslampa funkis

Skrivbordslampa funkis
Skrivbordslampa funkis
Skrivbordslampa funkis
Skrivbordslampa funkis
Skrivbordslampa funkis
Skrivbordslampa funkis

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, höjd ca 40 cm

Senare bemålning, visst slitage

463917

2017-05-23