Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, funkis, 1930/40-tal, höjd ca 40 cm
Senare bemålning, visst slitage
463917
2017-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här