Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1960-tal, vitlackerat, dörrar med invändiga hyllor samt schatull, höjd ca 170, 90x43 cm

Bruksslitage, repor

463919

2017-05-23