Mathilde Wigert Österlund oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATHILDE WIGERT-ÖSTERLUND (1873-1943), "Utsikt över Visby" signerad M Wigert Österlund, olja på duk, ca 70x89 cm

463925

2017-05-23