Stringhylla
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, hylla "String Pocket", jubileumsmodell, valnöt och förgyllda gavlar, brickmärkt samt numrerad 204/600, höjd gavlar ca 58, mått hyllplan ca 58x15 cm
Obetydligt slitage
463931
2017-05-23