Pukeberg taklampa

Pukeberg taklampa
Pukeberg taklampa
Pukeberg taklampa
Pukeberg taklampa
Pukeberg taklampa
Pukeberg taklampa
Pukeberg taklampa
Pukeberg taklampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUKEBERG, taklampa, funkis, 1900-talets första hälft, höjd ca 42 cm exkl. upphängning

Minimala nagg på skärmens innerkant under metallkåpan

463944

2017-05-23