Urnor gjutjärn

Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn
Urnor gjutjärn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

URNOR (2), ett par, 1900-tal, Stafsjö Bruk, gjutjärn, målade svarta, höjd cm 38, diameter 34 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

463953

2017-05-23