Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
URNOR (2), ett par, 1900-tal, Stafsjö Bruk, gjutjärn, målade svarta, höjd cm 38, diameter 34 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.
463953
2017-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här