Gösta Westerbergs soffgrupp

Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp
Gösta Westerbergs soffgrupp

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GÖSTA WESTERBERG, soffgrupp "Johanna", 2 dlr, skinn, 1900-talets andra hälft, bestående av 2-sitssoffa samt fåtölj, brunt läder, men i trä, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 40, bredd ca 90 resp. 150 cm

Patina, bruksslitage

463971

2017-05-23