Gösta Westerbergs soffgrupp
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GÖSTA WESTERBERG, soffgrupp "Johanna", 2 dlr, skinn, 1900-talets andra hälft, bestående av 2-sitssoffa samt fåtölj, brunt läder, men i trä, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 40, bredd ca 90 resp. 150 cm
Patina, bruksslitage
463971
2017-05-23