Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNARS FABRIKER, Nässjö, sideboard, teak, 1960-tal, dörrar samt lådor, höjd ca 82, 142x42 cm

Bruksslitage, senare skruvar vid benen, vissa skador

463978

2017-05-23