Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNARS FABRIKER, Nässjö, sideboard, teak, 1960-tal, dörrar samt lådor, höjd ca 82, 142x42 cm
Bruksslitage, senare skruvar vid benen, vissa skador
463978
2017-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här