Byrå funkis

Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis
Byrå funkis

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, funkis, 1930-tal, lådor med metallbeslag, förkromat stålrör, hödj 81, 80x30 cm

Bruksslitage, senare bemålning

463986

2017-05-23