Trädgårdssoffa gjutjärn

Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn
Trädgårdssoffa gjutjärn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, träribbor, sitthöjd ca 37, bredd 124 cm

Bruksslitage

463989

2017-05-23