Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, dörrar samt lådor, bestickschatull, höjd ca 88, 184x43 cm

Visst slitage, nyckel saknas, invändigt smutsig

463992

2017-05-23