Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, brons, Kina, 1900-tal, i form av krigare till häst, med inläggningar, höjd ca 25 cm
Ytslitage
464028
2017-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här