Skulptur brons Kina

Skulptur brons Kina
Skulptur brons Kina
Skulptur brons Kina
Skulptur brons Kina
Skulptur brons Kina
Skulptur brons Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, brons, Kina, 1900-tal, i form av krigare till häst, med inläggningar, höjd ca 25 cm

Ytslitage

464028

2017-05-24