Stolar rokokostil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAR, 8 st, KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, ek, skinnklädd dyna, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, enstaka lagningar, extra skinnbitar till sittsar medföljer , delvis skyltmärkta "Johansdsons möbelaffär Stockholm"
464047
2017-05-24