Kristian Krokfors
Valmis
2017-05-24
464053
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): kompositioner, 3 st, signerade, upplaga om 70 ex, färglitografier, bladmått ca 26x24 cm