Kommod med stenskiva

Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva
Kommod med stenskiva

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOMMOD med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålad, höjd ca 75, 100x48 cm

Omarbetad, skivan med mindre nagg, slitage

464055

2017-05-24