Cajsa Holmstrand Konkret

Cajsa Holmstrand Konkret
Cajsa Holmstrand Konkret
Cajsa Holmstrand Konkret
Cajsa Holmstrand Konkret

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Komposition, signerad, daterad 1983, collage, bladmått ca 49x35 cm

464062

2017-05-24