Helena Sellergren

Helena Sellergren
Helena Sellergren
Helena Sellergren
Helena Sellergren

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELENA SELLERGREN (född 1957): Komposition, signerad HS, daterad 90, bladmått ca 53x46 cm

464064

2017-05-24