Bord rokokostil

Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-tal, rokokostil, gråmålat underrede, skuren dekor, skiva i marmorimitation, höjd ca 70, 90x65 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

464075

2017-05-24