Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-tal, rokokostil, gråmålat underrede, skuren dekor, skiva i marmorimitation, höjd ca 70, 90x65 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen
464075
2017-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här