Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Hereke, silke på silkesvarp, skrift, ca 192x123 cm

Slitage, lagningar

464080

2017-06-04