Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Hereke, silke på silkesvarp, skrift, ca 192x123 cm
Slitage, lagningar
464080
2017-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här