Hörnskåp Karl Johan

Hörnskåp Karl Johan
Hörnskåp Karl Johan
Hörnskåp Karl Johan
Hörnskåp Karl Johan
Hörnskåp Karl Johan
Hörnskåp Karl Johan
Hörnskåp Karl Johan
Hörnskåp Karl Johan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, höjd ca 131, 86x51 cm

Nycklar finns att avhämta på utlämningen, sprickor, fanerskador

464089

2017-05-24