Ritinstrumnet

Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet
Ritinstrumnet

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RITINSTRUMENT, VÅG, LINJAL,16 dlr, 18/1900-tal

Slitage, delar saknas

464101

2017-05-24