Roland Ljungberg oljemålning

Roland Ljungberg oljemålning
Roland Ljungberg oljemålning
Roland Ljungberg oljemålning
Roland Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND LJUNGBERG, samtida, figurkomostition, olja på duk, signerad och daterad a tergo 91, 100x112 cm

464102

2017-05-24