Jaktväska Jaktbägare

Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare
Jaktväska Jaktbägare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAKTVÄSKA, PISKOR,. 6 st JAKTBÄGARE, två med silvermontering, 1900-tal,

Slitage

464103

2017-05-24