Dekorativ sku

Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku
Dekorativ sku

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORATIV SKULPTUR, Japan, 18/1900-tal, Mejiperioden, patinerad metall, höjd ca 41 cm

skador, lagningar

464129

2017-05-24