Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DEKORATIV SKULPTUR, Japan, 18/1900-tal, Mejiperioden, patinerad metall, höjd ca 41 cm
skador, lagningar
464129
2017-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här