Cartier armbandsur i stål

Cartier armbandsur i stål
Cartier armbandsur i stål
Cartier armbandsur i stål
Cartier armbandsur i stål
Cartier armbandsur i stål
Cartier armbandsur i stål
Cartier armbandsur i stål
Cartier armbandsur i stål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARTIER, Must 21, armbandsur, stål, 1990-tal, quartz, safirglas, boettnr. 1330 PL236280, originallänk, viklås, krona med cabochonslipad safir, diameter 31 mm

Verket fungerar ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

464135

2017-05-29